• Stół do Ping ponga OUTDOOR 274 x 152,5 x 76

2100.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 100
Gabaryt 4 100
Gabaryt 4 - za pobraniem 105
Dostępność Mało
Waga 59 kg

Zamówienie telefoniczne: + 48 502220482

Zostaw telefon

Stół do tenisa stołowego "Bandito Outdoor"

Odporny na warunki atmosferyczne stół do tenisa stołowego „Made in Germany” o oryginalnych wymiarach turniejowych (274 x 152,5 x 76 cm)

Odporna na uderzenia płyta z żywicy melaminowej o grubości 4 mm jest również trwale połączona z metalową podkonstrukcją o grubości 36 mm. Panel jest całkowicie nieprzepuszczalny dla wilgoci oraz odporny na wysokie temperatury i promieniowanie słoneczne. Ze względu na specjalne właściwości, takie jak wytrzymałość płyty, efekt rotacji oraz odporność na tarcie ślizgowe i ścieranie, płyta otrzymuje ocenę „1” w systemie punktowym. Niezwykle stabilny profil okrągłej rury podstawy ma 25 milimetrów grubości i jest pokryty nierdzewną powłoką proszkową. Stół składa się i rozkłada za pomocą prostego wariantu uchwytu obrotowego, który posiada mechanizm blokujący. Związany, nowo opracowany jednoosobowy system składania jest szczególnie praktyczny. Niezwykle przydatne są boczne uchwyty na cztery piłki i dwie rakiety. Turniej Bandito jest testowany przez TÜV, odpowiada danym technicznym normy EN 14468-1, a także nowej normy UE „Zabezpieczenie przed dziećmi”.

Ten stół do tenisa stołowego, który nadaje się do użytku na zewnątrz, może być oczywiście używany również w pomieszczeniach i jest odpowiedni dla wymagających sportowców rekreacyjnych, a także do użytku w szkołach lub domach młodzieżowych.

Szczególną zaletą tego modelu jest możliwość ustawienia tzw. pozycji odtwarzania, w której można grać w pojedynkę o pionowo ustawioną płytkę.

Po złożeniu cały stół do tenisa stołowego ma tylko około 65 centymetrów szerokości. Wysokiej jakości czarne kółka transportowe o grubości około 12,5 cm można obracać w celu ułatwienia transportu.
Zakres dostawy

Zawiera zestaw siatki i instrukcję montażu. (Rakiety i piłki nie są wliczone.)
Wymiary i wagi

    Wymiary produktu (płyta 2 części): 274 x 152,5 x 76 cm
    Wymiary opakowania: 163 x 145 x 12 cm
    Waga brutto: 59 kg

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie