• Piłkarzyki Garlando MasterCup BLUE TELESKOP 5280.02

3200.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 100
Gabaryt 4 100
Gabaryt 4 - za pobraniem 105
Gabaryt 5 120
Gabaryt 5 - za pobraniem 125
Dostępność Mało
Waga 80 kg

Zamówienie telefoniczne: + 48 502220482

Zostaw telefon

MASTER CUP 5280 TELESKOPOWE

Model powystawowy nie używany

 
 
 

Opis produktu "Stół piłkarski Garlando MasterCup niebieski"

Niebieski model MasterCup, wyprodukowany przez firmę Garlando, Made in Italy. Garlando jest oficjalnym partnerem światowego stowarzyszenia ITSF i dzięki ponad 70-letniemu doświadczeniu jest jednym z wiodących na świecie producentów profesjonalnych stołów do gry w piłkarzyki. Na stołach do gry w piłkarzyki Garlando rozgrywane są mistrzostwa krajowe i międzynarodowe.

Solidna konstrukcja tej serii modeli z solidnymi metalowymi nogami o wymiarach 90 x 90 mm zapewnia najwyższy poziom stabilności. Jeśli podłoga jest nierówna, stół można idealnie wyregulować za pomocą antypoślizgowych nóżek z regulacją wysokości.

Korpus pokryty melaminą składa się ze ścianki MDF o grubości 25 mm. Dodatkowo korpus jest zaokrąglony na wszystkich rogach i zewnętrznych krawędziach. Aby umożliwić szybkie usuwanie piłek, po każdej stronie gracza zintegrowano funkcję zwrotu piłki.

Zielone boisko turniejowe z białymi liniami pola gry jest szczególnie odporne na zarysowania i uderzenia dzięki specjalnej powłoce (grubość pola gry 12 mm). Dzięki płynnie podniesionym rogom żadna piłka nie pozostaje bezczynna, a przebieg gry nie jest zakłócany. 

W wersji standardowej (ST) pręty o grubości 16 mm z przykręcanymi figurami ślizgają się na płynnie pracujących podwójnych łożyskach kulkowych. Wersja bezpieczna dla dzieci (SA) wyposażona jest w drążki teleskopowe. Końcówki drążków nie wystają po przeciwnej stronie. Znormalizowane i niezniszczalne figurki są już fabrycznie natryskiwane na drążki. Odbojniki z miękkiej gumy (ST)/sprężyny dystansowe (SA) zapewniają optymalne tłumienie desek. Dodatkowo nadgarstki są chronione przez łożyska kulkowe.

Ergonomiczne i antypoślizgowe uchwyty kickera zapewniają doskonałą kontrolę nad piłką i maksymalne przenoszenie mocy.

Oprócz najlepszych warunków pod względem jakości i technologii gry, MasterCup blue to także atrakcja wizualna.

Piłkarzyki zostały przetestowane w najcięższych warunkach i dlatego idealnie nadają się do użytku w placówkach dla dzieci i młodzieży, restauracjach i w domu.

Do piłkarzyków dołączonych jest 10 białych piłek (⌀ 33,1 mm). Nadwozie jest już wstępnie zmontowane - szybki i łatwy montaż.

Prosimy zwrócić także uwagę na instrukcje dotyczące pielęgnacji znajdujące się na naszej stronie z często zadawanymi pytaniami.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie