• Kołyska Finnlo Ab Tech Pro

199.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 20
Gabaryt 1 20
Gabaryt 1 - za pobraniem 25
Dostępność Mało
Waga 10 kg

Zamówienie telefoniczne: + 48 502220482

Zostaw telefon

Model powystawowy

B-kategoria

B-grade

 

 

Nic tak nie kształtuje mięśni brzucha jak tzw. brzuszki. Długotrwałe ich wykonywanie często powoduje ból w odcinku szyjnym kręgosłupa.
Nie musisz rezygnować z ćwiczeń mięśni brzucha - dzięki kołysce Ab Tech Pro marki Finnlo ćwiczenia te będą przyjemnością, a efekty zobaczysz o wiele szybciej niż podczas zwykłego treningu!

Dzieje się tak dlatego, że korzystając z kołyski Ab Tech Pro, skupisz się na ćwiczeniach, a nie na przyjęciu jak najbardziej komfortowej pozycji. Z tą kołyską każda pozycja jest komfortowa!

Dzięki skrupulatnie zaprojektowanym wgłębieniom dopasowującym się do odcinka szyjnego kręgosłupa trening jest prosty i wygodny. Głowa jest odciążona, nie ciągniesz jej rękami do przodu - a to ten ruch odpowiada za ból w karku.
Podczas ćwiczeń na kołysce ręce nie wędrują za głowę. Są ułożone na specjalnych podłokietnikach albo na wysokości głowy, wówczas w dłoniach trzymasz miękkie uchwyty, które pomagają w poprawnym wykonaniu ćwiczenia.

Trening na kołysce pozwala wyrzeźbić wszystkie mięśnie brzucha - zarówno proste, jak i skośne. Wystarczy tylko do części ćwiczeń dołączyć odpowiednią pracę nóg, a otrzymasz kompletny, urozmaicony i w pełni profesjonalny trening brzucha.

Kołyska ta jest składana, dzięki czemu nie zajmuje wiele miejsca i łatwo ją przechowasz w szafie, gdy nie jest Ci potrzebna.

Nie ryzykuj bolesnej kontuzji - kręgosłup masz tylko jeden. Ćwicz na kołysce Ab Tech Pro Finnlo!

Parametry:

  • urządzenie przeznaczone jest do ćwiczeń mięśni brzucha
  • kołyska jest składana
  • wymiary: 76 / 76 / 70 cm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie