• Bramka piłkarska 120 x 80 cm PVC

300.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 3 dni
Cena przesyłki 20
Gabaryt 1 20
Gabaryt 1 - za pobraniem 25
Dostępność Średnia dostępność
Waga 6 kg

Zamówienie telefoniczne: + 48 502220482

Zostaw telefon

Wyjątkowo mocna bramka do piłki nożnej dla dzieci: Ta bramka do piłki nożnej dla dzieci na każdą pogodę jest obramowana pogrubionymi rurami PCV i stabilnie wzmocniona łącznikami. Konstrukcja tylnego wspornika ma na celu zapewnienie dodatkowej stabilności, podczas gdy w komplecie znajduje się 6 kołków utrzymujących bramkę na miejscu. Nie będzie się łatwo odkształcać, pękać ani przewracać.
    Siatka do szybkiego mocowania i o dużej wytrzymałości: Siatka na bramkę do piłki nożnej jest płynnie połączona ze słupkami bramki za pomocą 18 elementów złącznych, a jej założenie zajmuje tylko kilka sekund. Jest też spleciona z kilkoma linami, aby uzyskać dużą wytrzymałość i wytrzymać serię strzałów .


    Rozstawienie w 10 minut: Dzięki systemowi szybkiego montażu boisko do piłki nożnej można szybko rozstawić w ciągu 10 minut, bez użycia narzędzi. Demontaż jest równie szybki jak montaż. A prostota montażu i demontażu sprawia, że ​​boisko piłkarskie nigdy nie będzie daleko.
    Realistyczna do szerokiego zastosowania: Dzięki prostokątnemu kształtowi ta bramka dla dzieci zapewnia bardziej realistyczny cel i sprawia wrażenie prawdziwej bramki piłkarskiej w swojej klasie. Idealnie nadaje się do ustawienia na podwórku, na plaży, w parku i na szkolnym boisku jako idealna bramka do piłki nożnej dla juniorów w podróży.


    Zwiększ radość z dzieciństwa: bieganie, kopanie, podawanie piłki poprawia zwinność dzieci, siłę ciała i zdolność pracy zespołowej. Ta przenośna bramka piłkarska, znacznie skracająca czas spędzany przed ekranem i wzbogacająca czas wakacji, jest idealnym wyposażeniem boiska dla przyszłych gwiazd piłki nożnej w wieku powyżej 6 lat, które mogą ćwiczyć i trenować.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie