• Atlas FINNLO AUTARK 2200

model powystawowy w kartonie

8999.00 -13% 7800.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 7 dni
Cena przesyłki Brak
Dostępność Mało
Waga 220 kg

Zamówienie telefoniczne: + 48 502220482

Zostaw telefon


Model nowy

B-kategoria

B-grade

 

Atlas FINNLO Autark 2200

Numer katalogowy: 3944
Od naszego atlasu Autark 2200 możesz oczekiwać różnorodnego i zróżnicowanego treningu siłowego, dzięki któremu wszystkie główne grupy mięśni Twojego ciała będą w doskonałej formie. Bez względu na to, czy jesteś młody czy w sile wieku, początkujący czy reha-sportowiec - nasz profesjonalny atlas Autark 2200 firmy FINNLO przekona Cię i dodatkowo zwiększy Twoją radość z treningu siłowego. Indywidualny i skuteczny trening budowy mięśni w domu, taki do jakiego jesteś przyzwyczajony tylko na siłowni lub podczas rehabilitacji, sprawi, że Twoje ciało porządnie się zmęczy. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie efektywnego treningu siłowego lub rehabilitacji. Wyposażony w stos o wadze 80 kg, który można opcjonalnie zwiększyć do 100 kg - Autark 2200 pozwoli Ci teraz skutecznie osiągać Twoje cele treningu siłowego. Trening z FINNLO Autark 2200 pomaga szybko i skutecznie budować mięśnie, nawet jeśli jesteś już zaawansowanym sportowcem siłowym. Dzięki tej wszechstronnej domowej siłowni wzmacniasz cały układ mięśniowy według swojego własnego planu!
Efektywna budowa całej muskulatury klatki piersiowej

Dzięki atlasowi Autark 2200 można osiągnąć ogromny przyrost mięśni klatki piersiowej dzięki klasycznej funkcji wyciskania lub motyla. Podczas wyciskania zaangażowane są wszystkie mięśnie klatki piersiowej (M. Pectoralis Major), pierwszorzędny ruch motyla może być wykorzystany do ćwiczenia zewnętrznych partii klatki piersiowej.


Wysokiej jakości boczna wieża linowa regulowana na kilku wysokościach

Z boku FINNLO Autark 2200 znajduje się pionowo regulowana podwójna wieża linowa. Można ją również wykorzystać do wykonywania dowolnych ćwiczeń. Górny, środkowy i dolny wyciąg pozwalają na przykład na trening nóg, bicepsa, tricepsa, brzuszki, trening rotatora, wyciąg LAT, ćwiczenia wiosłowe i wiele innych ćwiczeń. Dowolny trening gwarantuje dodatkowe bodźce, które z pewnością przyczynią się do ogromnego wzrostu mięśni.


Najwyższej jakości linka „AB crunch" do intensywnego treningu brzucha i ramion (trening tricepsów)

Dzięki wbudowanemu wyciągowi AB Crunch możliwe jest bardzo duże zaangażowanie prostych i skośnych mięśni brzucha, a tym samym bardzo szybki wzrost mięśni. Dzięki optymalnej długości wyciągu, można wykonywać również kompleksowe ćwiczenia tricepsów, takie jak wyciskanie i ciągnięcie - mogą być wykonywane ergonomicznie i z najwyższą możliwą intensywnością.


Doskonałe ćwiczenia wioślarskie w wygodnej pozycji siedzącej

Moduł AB-Crunch/wioślarski pozwala na skuteczne ćwiczenia wioślarskie dla rozwoju silnych mięśni pleców lub wyraźnego mięśnia najszerszego grzbietu (latissimus). Różne warianty chwytu (wąski / szeroki) pozwalają na optymalny trening wioślarski, który dodatkowo angażuje mięśnie ramion i szyi. Oprócz tego naciąg liny nad zagłówkiem pozwala na rozciągnięcie tricepsów.


Wysokiej jakości wyciąg LAT dla optymalnego treningu pleców

Wyciąg LAT atlasu FINNLO Autark 2200 nie pozostawia nic do życzenia. Wysokiej jakości mechanizm pociągowy pozwala na wykonanie bardzo intensywnego treningu i uniknięcia wielu błędów. Za pomocą sztangi Latissimus można wykonywać pociągnięcia w obszarze szyi lub klatki piersiowej.


Stacja na nogi rehabilitacyjna / fizjoterapeutyczna (trening mięśni nóg)

Wysokiej jakości stacja na nogi jest idealna do budowy mięśni, sportów wytrzymałościowych lub rehabilitacji w przypadku dolegliwości kolana lub po jego urazach. Tutaj możliwy jest kompleksowy trening mięśni nóg na poziomie studyjnym.


Ideał: połączony moduł wyprostu i zginania nóg

Funkcja wyprostu i zginania nóg składa się z modułu, który można przestawić jedną ręką za pomocą mechanizmu szybkiej regulacji. Dobrze rozwinięte mięśnie nóg nie tylko robią wrażenie wizualne, ale są też ważnym czynnikiem dla wielu sportów, takich jak jogging, jazda na rowerze itp.


Trening wewnętrznej i zewnętrznej strony ud

Wewnętrzna i zewnętrzna strona ud (trening przywodzicieli, odwodzicieli) mogą być kształtowane za pomocą taśmy na stopę (w zestawie). Ćwiczenia te są szczególnie popularne wśród kobiet w celu przeciwdziałania cellulitowi i optymalnego treningu mięśnia pośladkowego wielkiego (Gluteus). Ćwiczenia wioślarskie są możliwe dzięki osobnemu oprzyrządowaniu do ciągnięcia liny, a dzięki dołączonej taśmie można również wykonywać ćwiczenia na nogach.


Optymalna ergonomia treningu dzięki zróżnicowanym możliwościom regulacji

Komfortowe siodełko i ergonomiczne oparcie atlasu Autark mogą być wielokrotnie regulowane w pionie. Oparcie może być również dopasować pod kątem. Pozwala to na elastyczne dostosowanie wysokości siedziska do osób o różnym wzroście. Dzięki temu Autark 2200 jest idealnym rozwiązaniem także dla osób o wzroście powyżej 2 metrów.


Optymalne możliwości regulacji ramion motyla

Ramiona motylkowe oferują również liczne możliwości regulacji: Można je 5-krotnie regulować pod kątem do wewnątrz i na zewnątrz. Doskonale nadaje się do różnych ćwiczeń mięśniowych i budowy mięśni szerokich klatki piersiowej.


Doskonałe wyposażenie: Zróżnicowany trening dzięki uniwersalnym uchwytom

Zestaw zawiera profesjonalne studyjne uchwyty i sztangi. Dzięki ergonomicznie ukształtowanemu drążkowi Latissimus doskonale ćwiczysz mięśnie pleców, dzięki drążkowi Curl szybko i skutecznie budujesz imponującą muskulaturę ramion, a linka tricepsowa służy do budowania i rzeźbienia mięśni tylnych ramion. Różnorodność chwytów i możliwości treningowych pozwala na szybkie budowanie mięśni. Szczególnie zróżnicowane treningi zapewniają wysoką stymulację mięśni, a co za tym idzie wspaniałe efekty.


Wytrzymała, bezpieczna konstrukcja i doskonała technika ciągnięcia liny

Nawet przy dużym obciążeniu atlas FINNLO Autark 2200 stoi bezpiecznie i stabilnie na podłodze. Zawdzięcza to z jego szczególnie stabilnej konstrukcji z rur stalowych o grubości ścianek 4 mm. Wyróżnia go to na tle prostych atlasów dostępnych na rynku.


Wciągi linowe na wysokiej jakości łożyskach kulkowych

Rolki wysokiej jakości wciągów linowych są zamontowane na łożyskach kulkowych i dzięki temu zapewniają doskonałe i prawie bezgłośne właściwości ślizgowe, nawet przy większych obciążeniach.


Intensywny trening siłowy w domu z ponad 30 ćwiczeniami dla wszystkich grup mięśniowych

Dzięki licznym, indywidualnym stacjom i możliwościom treningowym można ćwiczyć na wiele sposobów każdą grupę mięśni. Różnorodne formy ćwiczeń, jak również przemyślana geometria atlasu FINNLO Autark 2200 firmy HAMMER gwarantują szybką i ukierunkowaną budowę mięśni bez kompromisów. Chcesz mieć w domu własną siłownię? Trenować profesjonalnie i skutecznie? Nieważne, czy chcesz budować mięśnie, czy też je utrzymać lub nawet poprawić swoje zdrowie, dzięki atlasowi Autark 2200 trenujesz profesjonalnie i elastycznie, kiedy, gdzie i jak chcesz.


FINNLO Autark 2200 - domowe studio dla osiągnięcia Twoich indywidualnych celów treningowych:


 • kształtowanie górnych partii ciała, umięśnione ramiona, szeroka sylwetka w kształcie V i wyraźny tzw. „kaloryfer"
 • dobrze wytrenowane nogi, uda i łydki oraz jędrne pośladki
 • od treningu siłowego zorientowanego na zdrowie po sport wyczynowy
 • zdrowy, profilaktyczny trening pleców aż po sportowy, siłowy rozwój mięśni pleców


Opis:


 • Regulacja oparcia w pionie
 • Posiada 2 stanowiska
 • Posiada wyciąg górny i dolny
 • Stacja nożna regulowana
 • Osłona stosu
 • Możliwość rozbudowy stosu : 100 kg (opcja)
 • Max.waga użytkownika: 120 kg
 • Kolor: czarny
 • Wymiary atlasu: 165 x 166 x 215 cm
 • Powierzchnia potrzebna do ćwiczeń: 200 x 225 x 215 cm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie